Pamiątki sportowe

Kolekcjonerstwo pamiątek sportowych


#1 2010-12-27 20:54:34

 Rex44

Użytkownik

11211628
Zarejestrowany: 2010-12-27
Posty: 19
Punktów :   

Jak zdobyć pamiątki ulubionego klubu

Najważniejsza wskazówka - cierpliwość

Jak można mieć pamiątki swojego ulubionego klubu,zawodnika,rożnych sławnych osób????

Otóż jest na to bardzo prosty,łatwy,przyjemny a zarazem TANI sposób

Pewnie zawsze zastanawiałeś się skąd na allegro biorą się np.oryginalne autografy rożnych sław sportu,muzyki itp.?

Otóż stąd że ludzie wysyłają listy e-maile do rożnych klubów,sławnych osób,dzięki czemu mają bardzo potężne kolekcje zawierające np.kilkanaście tysięcy oryginalnych autografów takich sław jak:Robert Pires,Adam Małysz,Jacek Krzynówek,i wiele wiele innych sławnych osób (sam mam wiele autografów w kolekcji)
Dostają także pamiątki od takich klubów jak:
Arsenal,Liverpool,Barcelona,Real Madryt, i wiele wiele innych klubów,naprawdę gdybym miał wymienić wszystkie kluby od jakich dostałem pamiątki zabrakło by mi miejsca
KLUBY WYSYŁAJĄ TAKIE PAMIĄTKI JAK NP.ORYGINALNE AUTOGRAFY,PROPORCZYKI,BILETY I WIELE WIELE INNYCH CIEKAWYCH GADGETÓW !!!!!!!!!
Do klubów możesz wysyłać zwykłe e-maile jak i listy pocztowe (obydwa sposoby są dobre jednak kluby dostają tysiące e-maili a listów o wiele mniej więc troszku lepszy jest ten drugi sposób)

OTO KILKA PRZYDATNYCH WSKAZÓWEK DO  PISANIA LISTÓW
•    ZAWSZE GDY WYSYŁASZ LIST STARAJ SIĘ WKŁADAĆ KOPERTĘ ZWROTNĄ DO KOPERTY W KTÓREJ WYSYŁASZ LIST(KOPERTĘ ZWROTNĄ ZGINAJ W PÓŁ I WŁÓŻ DO KOPERTY WŁAŚCIWEJ )
Z DO KOPERTY KTÓRA WYSYŁASZ) DODANIE DO  LISTU KOPERTY ZWROTNEJ ZWIĘKSZA SZANSE NA ODPOWIEDZ
•    NIGDY SIĘ NIE ZAŁAMUJ GDY SZYBKO NIE DOSTANIESZ ODPOWIEDZI(KIEDYŚ CZYTAŁEM ŻE KOLEKCJONER WYSŁAŁ LIST DO JEDNEGO Z CZŁONKÓW LEGENDARNEJ GRUPY THE BEATELS I NAPISAŁ NA KOPERCIE ZAMIAST ADRESU SŁOWA „BÓG WIE GDZIE TO MA TRAFIĆ” BO KILKUNASTU LATACH DOSTAŁA ODPOWIEDZ I ZDJĘCIE Z ORYGINALNYM AUTOGRAFEM I NAPISEM NA KOPERCIE „BÓG WIEDZIAŁ”
•    ZAWSZE BĄDŹ CIERPLIWY
•    JEŚLI PISZESZ LIST ZAWSZE STARAJ SIĘ PISAĆ RĘCZNIE A GDY MASZ BRZYDKI CHARAKTER PISMA WYSYŁAJ LISTY DRUKOWANE
•    PISZĄC LIST MOŻNA DODAWAĆ TAKŻE ZDJĘCIA DO PODPISU,TAKIE ZDJĘCIE MOŻESZ ZNALEŹĆ W INTERNECIE ZANIEŚĆ DO FOTOGRAFA KTÓRY PRZEROBI WAM ŁADNIE I BĘDZIECIE MIELI JE NA PAPIERZE FOTOGRAFICZNYM(KOSZT JEDNEGO TO OD 80GR-1ZŁ
•    PISZĄC LIST DO KLUBU,OSOBY STARAJĄ SIĘ W LIŚCIE PRZEDSTAWIĆ SIĘ,DLACZEGO LUBISZ WŁAŚNIE TĄ OSOBĘ,I NA KOŃCU NAPISAĆ PROŚBĘ O AUTOGRAF(JEŚLI PISZESZ DO OSOBY)A O PAMIĄTKI JEŚLI PISZESZ DO KLUBU,FEDERACJI



Przy okazji możecie spotkać się z określeniami :
      SAE - Wysłanie listu z kopertą zwrotną.
      SASE - Wysłanie listu z kopertą zwrotną i znaczkiem międzynarodowym lub pocztowym.


http://img513.imageshack.us/img513/4231/realkollekt.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.piersciec.pun.pl www.pkbud10.pun.pl www.skuteryzkw.pun.pl www.wshbw.pun.pl www.tminfo.pun.pl